NÁVRH interiéru

Fotorealistická ŠTÚDIA interiéru je návrh vypracovaný v elektronickej podobe a následne vyrenderovaný do čo najreálnejšej budúcej podoby - zapracujú sa vybraté materiály, textúry, osvetlenie, transparentnosť materiálov. Výsledkom sú pohľady do Vášho budúceho priestoru podobné reálnym fotkám, v elektronickej podobe. Počet 3D pohľadov je podľa potreby každého priestoru. V návrhu sú zahrnuté aj 2D pohľady a pôdorys s hlavnými rozmermi. V cene sú dva varianty návrhu. Prvý a po konzultácii druhý, resp. zapracovanie úprav do finálneho návrhu.
V prípade záujmu je možné vytvoriť aj videoprezentáciu riešeného priestoru.

REALIZÁCIA interiéru


na základe vypracovaného návrhu interiéru (aj od iných návrhárov, architektov, prípadne jasnej predstavy investora), vypracujem cenovú ponuku na výrobu a dodanie všetkých zariaďovacích predmetov do interiéru od overených, spoľahlivých partnerov, pod mojim autorským a realizačným dozorom. Od podlahy, kuchyne, nábytku, čalúnenia, bytového textilu až po osvetlenie.

interiérové PORADENSTVO

 

v prípade ak nemáte záujem o návrh celej miestnosti ale chcete si interiér navrhnúť sám môže ma požiadať o radu či nezávislý názor. Veľmi rád Vám odpoviem podľa svojho vedomia a svedomia.
V tomto prípade však nemôžem zodpovedať za celkový interiér.